Podsumowanie naszego udziału w wydarzeniu ITM Industry Europe

Szanowni Goście,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko na targach ITM Industry Europe 2023. Wasze zainteresowanie, zaangażowanie i konstruktywne rozmowy sprawiły, że nasze doświadczenie na tej imprezie było wyjątkowe.

Dziękujemy za poświęcony czas, który pozwolił nam przedstawić nasze rozwiązania i technologie. Byliśmy bardzo zadowoleni z możliwości podzielenia się informacjami na temat naszego systemu Regnator, terminali mobilnych z aplikacją RegnatorMobile oraz aplikacji RegnatorWEB. Wasze pytania, uwagi i opinie były dla nas niezwykle cenne.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie inspirujące dyskusje i możliwość nawiązania nowych kontaktów. Wasza pasja i zainteresowanie naszymi produktami napawa nas dumą i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań.

Dziękujemy również organizatorom targów ITM Industry Europe 2023 za znakomitą organizację wydarzenia. To było doskonałe forum, które umożliwiło nam spotkanie z profesjonalistami z różnych branż i dzielenie się naszą wiedzą.

Wierzymy, że nasze spotkanie podczas wydarzenia ITM Industry Europe 2023 przyczyniło się do nawiązania owocnych współprac i otworzyło nowe możliwości rozwoju. Liczymy na dalszą współpracę i zachęcamy do kontaktu w celu dalszych konsultacji i wsparcia.

Raz jeszcze dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska. Życzymy Wam powodzenia we wszystkich Waszych przedsięwzięciach i nadziei na kolejne spotkanie w przyszłości.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Regnator

Dla osób, którym niestety nie udało się wygospodarować odrobiny czasu aby odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie udostępniamy krótką relacje w postaci filmu. Mamy nadzieję, że będzie to zachęta do spotkania się z nami na następnej edycji, do zobaczenia! 

Scroll to Top