Moduł magazynowy

Moduł magazynowy

REGNATOR - program magazynowy do zaawansowanej obsługi magazynu

Sprawne zarządzanie magazynem to podstawa funkcjonowania wielu firm, zarówno sprzedażowych, jak i produkcyjnych. Nie jest to jednak takie łatwe. Obsługa nawet najmniejszego magazynu to szereg procesów i dokumentów magazynowych do przetworzenia. Aby działał on wydajnie, należy zautomatyzować jak najwięcej powtarzalnych czynności. Pomaga w tym dobrze zaprojektowany system ERP wyposażony w program magazynowy i idealnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy i typu magazynu, jakim dysponujesz.

Oprogramowanie dla magazynu, czyli to, w czym jesteśmy naprawdę mocni

Zarządzaj gospodarką magazynową, optymalizuj procesy w Twojej firmie, oszczędzaj czas i zasoby, ułatwiaj pracę magazynierom i innym pracownikom i ciesz się nieprzerwaną produkcją, ciągłością sprzedaży i zadowoleniem Twoich klientów i kontrahentów. Miej pełną kontrolę nad magazynem, od chwili przyjęcia towarów, do momentu ich wydania lub zużycia.

Dla kogo?

Dzięki swojej bezkompromisowości program magazynowy REGNATOR ma zastosowanie niemal w każdym przedsiębiorstwie korzystającym z przestrzeni magazynowej. Jest to dobre oprogramowanie magazynowe dla małych firm, np. z sektora e-commerce, jak również dla średnich firm i korporacji.

Bez względu na to, jaką przestrzenią magazynową dysponujesz, czy jest to magazyn wysokiego składowania, wielkopowierzchniowy, czy podręczny lub przyprodukcyjny albo magazyn materiałów i surowców czy produktów i wyrobów gotowych, nasze oprogramowanie magazynowe dostosuje się do Twojej organizacji.

Zwiększ możliwości swojego programu magazynowego dzięki rozszerzeniu o MODUŁ WYKAZU ASORTYMENTU

Moduł ten pozwala na szczegółowe znakowanie asortymentu przy pomocy wielu różnych parametrów, dostosowanych do Twoich potrzeb (m.in. partie produkcyjne, partie wsadowe, wytopy, cechy szczególne) oraz określanie miejsc składowania poszczególnych towarów na magazynie.

Poza tym gromadzi wszelkie dane na temat konkretnej magazynowanej paczki i w ten sposób tworzy szczegółową historię jej interakcji. W bazie zapisują się m.in. takie informacje, jak: przyjęcie paczki na magazyn lub przychód z produkcji, przerobienie, podział, zmiana miejsca składowania lub przeniesienie na inny magazyn (przesunięcia magazynowe), rozchód, nadanie atestu, zgłoszenie reklamacji itp.)

Nasze oprogramowanie magazynowe posiada wbudowany kreator symboli asortymentu. Dzięki niemu opracujesz intuicyjny system nadawania nazw magazynowanym towarom przy pomocy zdefiniowanych słowników i wzorów. Możesz skonfigurować go z kreatorem etykiet, który automatycznie wygeneruje etykiety dla towarów uzupełnione o niezbędne dane, oraz z automatycznymi przelicznikami jednostek. Obie te funkcjonalności w znaczącym stopniu zautomatyzują i przyspieszą działania na magazynie.

Moduł wykazu asortymentu pozwala również na:

Firmy korzystające z przestrzeni magazynowych, które zrezygnowały z konkurencyjnych systemów ERP na rzecz REGNATORA, potwierdzają, że nasz program magazynowy charakteryzuje się dużo lepszą skutecznością i wydajnością i pozwala znacząco zaoszczędzić czas na obsługę magazynu. Z czego to wynika? Przeczytaj tutaj.

Jak powinien działać dobry program magazynowy?

Przede wszystkim powinien bazować na budowaniu efektywnej komunikacji pomiędzy pracownikami, zarówno w ramach przestrzeni magazynowej, jak i całej firmy. W szczególności tymi jej działami, które współpracują bezpośrednio z magazynem, jak np. dział produkcji, sprzedaży, zakupów czy kadrowo-płacowy. Do tego niezbędny jest system działający w czasie rzeczywistym.

Co to oznacza?

Że wszystkie informacje powinny zapisywać się we wspólnej bazie danych w momencie ich wygenerowania i powinny być dostępne dla każdego użytkownika zaangażowanego w dany proces. Takie podejście pozwala pracownikom oszczędzać czas i skupiać się tylko na tych czynnościach, które przekładają się bezpośrednio na wzrost zysku dla przedsiębiorstwa.

Warto zaznaczyć również, że skrupulatnie gromadzone dane pozwalają nie tylko na efektywne zarządzanie firmą tu i teraz. Są również podstawą raportów i zestawień, które dadzą Ci szerszy ogląd sytuacji, umożliwią bieżące monitorowanie wydajności firmy, mądre planowanie jej rozwoju w bliższej i dalszej perspektywie oraz podejmowanie świadomych i odważnych decyzji biznesowych.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dokumentów magazynowych

W dobrze prosperujących i nowoczesnych firmach rezygnuje się całkiem z dokumentów papierowych na rzecz ich odpowiedników elektronicznych. Wymaga to jednak zadbania o odpowiednią ich ochronę. Pomyśleliśmy i o tym. Poza oprogramowaniem skrojonym na Twoją miarę oferujemy Ci również szereg usług informatycznych , w tym usługi chmurowe  i tworzenia kopii bezpieczeństwa  gromadzonych danych.

Nie masz pewności, czy program do zarządzania magazynem od REGNATORA znajdzie zastosowanie w Twojej organizacji?

Wiesz, co wyróżnia dobrze działające programy magazynowe od tych słabych? Idealny system do obsługi magazynów powinien mieć odzwierciedlenie we wszystkich procesach logistycznych zachodzących na magazynie i w całej firmie w danym okresie. A także być dostosowany do rzeczywistego obiegu dokumentów. Doskonale to rozumiemy, dlatego nie proponujemy Ci gotowych, pudełkowych systemów magazynowych, których Ty i Twoi pracownicy musicie się po prostu nauczyć. My uczymy się firm naszych klientów i dopiero na tej podstawie projektujemy programy magazynowe. W 100% dostosowane do każdego nowego użytkownika. Skontaktuj się z nami i opowiedz, czego potrzebujesz, a dostosujemy nasz program do magazynu, jakim zarządzasz.

Jak wdrażamy program dla magazynu do firm w 3 krokach?

 1. Wykonujemy audyt przedofertowy i projektujemy części składowe Twojego ERP.
 2. Stopniowo wdrażamy moduły i rozwiązania do Twojej struktury.
 3. Uruchamiamy REGNATORA w Twojej organizacji.

Możesz rozszerzyć swój system obsługi magazynu o dodatkowe moduły od REGNATORA dla jeszcze lepszej integracji w firmie

  • Stwórz program produkcyjno-magazynowy i zapewnij surowce dla nieprzerwanej produkcji.
  • Stwórz program handlowo-magazynowy lub program magazynowy dla sklepu internetowego i profesjonalnie obsługuj procesy zakupowosprzedażowe .
  • Stwórz program księgowo-magazynowy i zadbaj o faktury oraz sprawne i zgodne z przepisami rozliczanie działania magazynu.
  • Sprawdź także inne funkcjonalności naszego systemu ERP, aby zintegrować świetnie działający magazyn z resztą działów w firmie.

Program do obsługi magazynu REGNATOR w pigułce, czyli najważniejsze funkcjonalności naszego systemu ERP

Scroll to Top