REGNATOR IT

Regnator to nie tylko oprogramowanie ERP i usługi związane z bezpiecznym przechowywaniem i przetwarzaniem danych. To także bogaty wachlarz pobocznych możliwości informatycznych, dzięki którym Twoja firma będzie jeszcze nowocześniejsza i bardziej wydajna.

Dodatkowe usługi informatyczne dla firm

 • SPRZĘT INFORMATYCZNY I TELEINFORMATYCZNY

  Zaopatrzymy Twoje przedsiębiorstwo w komputery, laptopy, urządzenia peryferyjne, serwery i niezbędne okablowanie, urządzenia potrzebne do prawidłowego działania sieci (access pointy, routery, switche) i wszystkie inne sprzęty IT.

 • PROFESJONALNE SZAFY SERWEROWE

  Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalną szafę serwerową. Bazujemy na sprawdzonych podzespołach renomowanych producentów, co jest jednym z gwarantów efektywnie działającego przedsiębiorstwa i zachowania bezpieczeństwa danych.

 • ZARZĄDZANIE SERWERAMI

  Zajmiemy się Twoim serwerem. Zarówno tym, który przechowujesz w naszej serwerowni w ramach kolokacji, jak i tym ulokowanym w Twojej siedzibie. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i szybką reakcję w wypadku awarii.

 • WYDAJNE SIECI LOKALNE LAN

  Zsynchronizujemy wszystkie urządzenia działające w Twojej firmie w ramach jednej sieci lokalnej. Zapewni to szybką wymianę informacji oraz sprawne zarządzanie na odległość wieloma rozproszonymi sprzętami. Wszystko dla jeszcze wydajniejszej pracy.

 • BEZPIECZNE SIECI PRYWATNE VPN

  Zaprojektujemy sieci, które będą w 100% dostosowane do Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki szyfrowanemu połączeniu zapewniamy ochronę Twojej prywatności i bezpieczeństwo przesyłu danych. Pomożemy Ci również administrować Twoją siecią.

 • MONITORING CYFROWY

  Możesz liczyć na naszą fachową pomoc w projektowaniu monitoringu cyfrowego. Rozplanujemy instalację, dobierzemy odpowiedni sprzęt i zajmiemy się montażem. Dzięki temu Twoja firma będzie bezpieczna, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

 • TELEWIZJA SATELITARNA

  Na Twoje życzenie zajmiemy się montażem telewizji satelitarnej w Twojej firmie.

 • SIEĆ TELEFONICZNA VoIP

  Chcesz zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych, ale jednocześnie zapewnić swojemu zespołowi sprawny system komunikacji? Postaw na VoIP, czyli wewnętrzną sieć telefoniczną, bazującą na komunikacji przez Internet.

 • STRONY WWW

  Potrzebujesz sprawdzonego fachowca do zarządzania stroną internetową firmy? Zajmiemy się tym. Możemy również rozbudować lub przebudować Twoją witrynę.

Wyceny powyższych usług opracowywane są indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania danej firmy.

Doraźna pomoc informatyczna

Coś nie działa, coś się popsuło? Możesz liczyć na naszą doraźną pomoc informatyczną, zarówno w zakresie sprzętów, jak i systemu IT.

Naprawiamy komputery i urządzenia peryferyjne, rozwiązujemy problemy z siecią internetową, przywracamy działanie programów komputerowych i urządzeń biurowych, z których korzysta Twoja organizacja.

Jako zespół wykwalifikowanych informatyków, zajmujących się różnymi dziedzinami IT, jesteśmy w stanie pozbyć się większości problemów natury informatycznej, jakie mogą negatywnie wpłynąć na wydajne działanie Twojej firmy.

Cennik

Rodzaj usługi

Cena

Usługi technika IT

200 zł / h

Usługi specjalisty IT

235 zł / h

Administracja serwerami

280 zł / h

Warunki:

 • Czas dojazdu do Twojej firmy doliczymy do czasu wykonania usługi i rozliczymy na podstawie stawki godzinowej.
 • Każdą rozpoczętą godzinę pracy traktujemy jako pełną roboczogodzinę.
 • Termin wykonania Twojej usługi zależeć będzie od aktualnej dostępności naszych pracowników.
 • W pierwszej kolejności obsługujemy klientów korzystających z pakietów SLA.
Scroll to Top