Moduł produkcyjny

Planuj operacje produkcyjne z REGNATOREM - zaawansowanym systemem ERP do zarządzania produkcją

Czy można mieć pełną kontrolę nad każdym aspektem działania nawet bardzo rozbudowanej firmy produkcyjnej? Wykorzystywać jej potencjał i zasoby, jakimi dysponuje? Zwiększać wydajność i rentowność biznesową?

Oczywiście.

Do tego niezbędny jest jednak świetnie działający system ERP. Konieczne jest także dostosowanie go do indywidualnych potrzeb Twojej firmy i jej modelu produkcyjnego.

Poznaj dostępne moduły produkcyjne

Moduł produkcyjny

Moduł zleceń produkcyjnych

Moduł planowania produkcji

Dla kogo?

Zarówno dla małych firm produkcyjnych, jak i dla rozbudowanych przedsiębiorstw, posiadających własny magazyn.

Przedsiębiorstwa produkcyjne, które nam zaufały, potwierdzają, że REGNATOR to najlepsze narzędzie do organizacji zarówno małych firm, jak i rozbudowanych korporacji produkcyjnych. Dlaczego tak się dzieje? Przeczytaj tutaj .

Na czym polega idealne oprogramowanie do zarządzania produkcją?

Wspólna baza danych, do której dostęp mają wszyscy Twoi pracownicy zaangażowani w przebieg produkcji i jej późniejsze rozliczanie, pozwala na efektywny przepływ informacji w zespole.

Co to oznacza?

Każda aktualizacja zapisuje się w systemie w czasie rzeczywistym. Pracownik z jednego końca hali produkcyjnej widzi dane wprowadzane przez pracownika z drugiego jej końca. Co więcej, program pobiera niezbędne informacje z innych działów, np. magazynu, i przesyła je dalej – do działu projektowego, zakupów, sprzedaży, księgowości czy kadr. Tak tworzy się nie tylko efektywny system zarządzania produkcją, ale i całą firmą.

Ty możesz zarządzać przedsiębiorstwem z dowolnego miejsca na Ziemi i dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Raportowanie, śledzenie przebiegu operacji, planowanie kolejnych działań – wszystko to możesz zrobić przy użyciu naszej aplikacji mobilnej REGNATOR MOBILE. I zawsze trzymać pieczę nad soją firmą.

Program do planowania produkcji to nie wszystko. O czym jeszcze musisz pamiętać?

O zasadzie przezorny zawsze ubezpieczony. Optymalne działanie każdej firmy to nie tylko skuteczne planowanie. Dla uniknięcia przestojów, a nawet przykrych konsekwencji prawnych musisz zadbać również o bezpieczeństwo przechowywanych i przetwarzanych informacji. Ochroń swoje bazy danych z usługami REGNATOR CLOUD i REGNATOR BACKUP.

Chcesz wejść na wyższy poziom zarządzania produkcją w swojej firmie? Postaw na REGNATORA - bezkompromisowy program do obsługi produkcji

Zarządzanie produkcją to proces, na który składa się mnóstwo pomniejszych czynności. Aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w Twoich zasobach ludzkich, materiałowych i maszynowych, większość tych czynności musi być zautomatyzowana i skorelowana z resztą. Do tego niezbędne są rozbudowane systemy sterowania produkcją i całą firmą.

W Regnatorze zawsze projektujemy je indywidualnie, korzystając z informacji zebranych podczas przeprowadzonego audytu. Chodzi nam o stworzenie systemu ERP, który będzie odwzorowywał i optymalizował procesy zachodzące w Twojej firmie. Bez narzucania Ci gotowych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami i opowiedz o tym, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie REGNATORA od podstaw.

Oprogramowanie produkcyjne w Twoim przedsiębiorstwie w 3 krokach, czyli na co możesz liczyć z naszej strony:

  1. Audyt przedofertowy. Przeprowadzimy szczegółową analizę działania Twojej firmy i zajmiemy się planowaniem rozwiązań
  2. Proces wdrażania. Będziemy stopniowo implementować poszczególne moduły i automatyzacje do Twojej organizacji
  3. Przejście na REGNATORA. Ogłosimy oficjalne wdrożenie systemu i przejście Twojej firmy na Regnatora

Połącz system zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie z innymi naszymi modułami dla jeszcze sprawniejszego działania Twojej firmy

  • Stwórz program do zarządzania produkcją i magazynem, łącząc MODUŁ PRODUKCYJNY z MAGAZYNOWYM.
  • Planuj zakupy z MODUŁEM ZAKUPOWYM, by wykorzystanie surowców było jak najbardziej efektywne.
  • Korzystając z MODUŁU SPRZEDAŻOWEGO, sporządź jeszcze wydajniejszy plan sprzedaży wyprodukowanych wyrobów.
  • Poznaj również inne funkcjonalności, jakie oferuje system ERP REGNATOR.

Planowanie produkcji z REGNATOREM w pigułce, czyli najważniejsze funkcjonalności naszego systemu ERP

Scroll to Top