REGNATOR API

Różnorodne oprogramowanie - jeden interfejs? To możliwe dzięki REGNATOR API

Z REGNATOREM nie musisz chodzić na żadne kompromisy, na siłę dostosowywać się do nowych programów i funkcjonalności. To REGNATOR zawsze dostosuje się do Ciebie.

Korzystasz już z oprogramowania, które sprawdza się w Twojej firmie i jesteś z niego zadowolony, a jego obsługa nie sprawia najmniejszego problemu Twoim pracownikom? Nie musisz z niczego rezygnować, chcąc przejść na REGNATORA.

Dzięki wykorzystaniu popularnego interfejsu REST API dajemy Ci możliwość 100-procentowej integracji z każdym zewnętrznym oprogramowaniem innych firm. Przez x lat naszej działalności nie zdarzyło się jeszcze, żebyśmy nie zdołali zintegrować się z zasobami, które zastaliśmy w firmie Klienta.

Co to jest interfejs REST API?

Najprościej mówiąc jest to uniwersalny i skrojony na Twoje potrzeby interfejs, który umożliwia komunikowanie się między sobą pochodzących od różnych dostawców programów, aplikacji i systemów danych, z których korzystasz i chcesz korzystać w swoim przedsiębiorstwie.

Integracja - nieodzowny element naszych czasów

Wiemy, że integracja jest nieodzowna w XXI wieku i czasach Przemysłu 4.0. Każda nowoczesna firma, dążąca do informatyzacji i automatyzacji, musi być na nią otwarta. Bo nawet jeśli wewnętrzną strukturę przedsiębiorstwa oprzesz o jednolity system ERP, np. od REGNATORA, to i tak będziesz zmuszony wymieniać dane z systemami zewnętrznymi, np. urzędów czy kontrahentów. My Ci to umożliwimy.

Co zyskujesz dzięki REGNATOR API?

  • Łatwy w obsłudze i skrojony na Twoją miarę interfejs do obsługi oprogramowania;
  • Integrację REGNATORA z każdym systemem informatycznym, który już funkcjonuje i sprawdza się w Twojej organizacji, bez konieczności jego wymiany;
  • Wydajną komunikację między programami;
  • Jeszcze lepszą automatyzację procesów i obieg dokumentów;
  • Pełne bezpieczeństwo przetwarzanych przez Twoją firmę danych;
  • Możliwość autoryzacji i uwierzytelniania użytkowników.
Scroll to Top