Moduł CRM

Zarządzaj relacjami z klientami dzięki technologii CRM od REGNATORA

Jako twórcy bezkompromisowego systemu ERP, projektowanego od podstaw dla każdej firmy, z którą wchodzimy w kooperację, rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Dlatego w naszym oprogramowaniu nie mogło zabraknąć modułu CRM.

CRM to skrót od angielskich słów customer relationship management, czyli dosłownie ‘zarządzanie relacjami z klientem’. Sprawdź, jakie korzyści przynosi ono dla firmy.

Postaw klienta na pierwszym miejscu!

Czasy, w których celem przedsiębiorstwa było wyssanie z klienta jak najwięcej i znalezienie kolejnego, mamy już dawno za sobą. Dziś biznes – niezależnie od branży – opiera się na zupełnie innym podejściu. Chodzi o budowanie silnej relacji z klientem. Sprawienie, że staje się on integralną częścią naszej marki i jej ambasadorem, polecającym usługi i produkty znajomym. W tworzeniu takich długofalowych relacji pomoże Ci nasz moduł CRM.

Funkcjonalności modułu CRM REGNATOR

 1. Stwórz pełną historię kontaktów z klientami dzięki uporządkowanemu i łatwemu w obsłudze systemowi zbierania informacji.
 2. Ewidencjonuj wszystkie interakcje z danym klientem już od jego pierwszego zetknięcia się z Twoją firmą – każde zapytanie, spotkanie, rozmowę telefoniczną (bilingi), przesłaną ofertę, wykonane zlecenie, sprzedany produkt czy usługę serwisową.
 3. Zadbaj o sprawny przepływ informacji pomiędzy pracownikami przydzielonymi do obsługi danego klienta. Dzięki temu sprawisz, że każdy w zespole będzie na bieżąco i wyeliminujesz dezinformację, która bardzo negatywnie wpływa na wizerunek firmy i doświadczenia klientów z marką.
 4. Spraw, aby rotacja pracowników nie miała najmniejszego wpływu na jakość obsługi stałych klientów. Każda osoba dołączająca do zespołu ma możliwość szybkiego wdrożenia się w ich sprawy dzięki wydajnemu systemowi gromadzenia danych.
 5. Przydzielaj pracowników do obsługi danego klienta. Wyznaczaj osoby do kontaktu. Przypisuj zadania i role. Planuj pracę i śledź terminowość i postępy w realizacji zleceń i sprzedaży. Ewidencjonuj czas pracy i wyjazdy służbowe.
 6. Twórz i przeglądaj w czasie rzeczywistym całą dokumentację niezbędną na ścieżce kontaktu z klientem i w łatwy sposób personalizuj oferty handlowe.
 7. Generuj raporty, które umożliwią Ci:
  • analizowanie zachowań klientów,
  • reagowanie na ich zmieniające się potrzeby,
  • prognozowanie przyszłych przychodów firmy,
  • monitorowanie efektywności pracy zespołu,
  • optymalizowanie oferty handlowej,
  • tworzenie coraz lepszej strategii komunikacji z klientami,
  • budowanie pozytywnego doświadczenia klientów (CX, z ang. customer experience),
  • podejmowanie jeszcze lepszych decyzji biznesowych,
  • zwiększanie zadowolenia klientów

Najważniejsze korzyści z wdrożenia modułu CRM w struktury organizacji:

Wyprzedź konkurencję dzięki swoim klientom

Dziś konsumenci są szczególnie wyczuleni na swoje doświadczenia klienckie, czyli to, jak czują się w zetknięciu z daną marką i jej ofertą. Zadbanie o jak najlepsze CX w czasach tak dużej konkurencyjności może przynieść Ci realną przewagę na rynku i przyczynić się do Twojego sukcesu.

Gdy Twoja firma jest maleńka i stawia swoje pierwsze kroki, pamiętasz niemal każdą interakcję z pierwszymi klientami. Ale wystarczy już niewielki jej wzrost, aby przekonać się, jak trudne jest odnalezienie się w morzu informacji o klientach. A zbieranie i – przede wszystkim – aktywne monitorowanie tych informacji znacząco wpływa na jakość obsługi zarówno obecnych, jak i przyszłych kontrahentów.

Dzięki systemowi CRM od REGNATORA zarządzanie relacjami z klientem jest łatwe, zautomatyzowane i zintegrowane z danymi handlowymi, marketingowymi, sprzedażowymi i – co równie ważne – serwisowymi.

Gwarancja bezpieczeństwa

System CRM to przede wszystkim świetnie zintegrowana i zautomatyzowana baza informacji o Twoich klientach. Szczególnie dziś, w czasach takiego wyczulenia na ochronę danych osobowych i politykę prywatności, niezwykle ważne jest zadbanie o ich pełne bezpieczeństwo.

Cały nasz system ERP tworzymy w oparciu o najlepsze praktyki zabezpieczania danych oraz aktualne przepisy i wymogi. Oferujemy też naszym klientom usługi chmurowe i tworzenia kopii zapasowych dla jeszcze skuteczniejszej ochrony. Przeczytasz o nich tu:

Chcesz wejść na wyższy poziom obsługi klientów i mieć znaczący wpływ na tworzenie ich pozytywnych doświadczeń płynących z interakcji z Twoją marką? Wystarczą 3 kroki, aby móc cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie niesie technologia CRM od REGNATORA:

 1. Zaproś nas na audyt przedofertowy, żebyśmy mogli poznać Twoją firmę i zaprojektować system ERP specjalnie dla Ciebie;
 2. Zaczekaj, aż wdrożymy wszystkie rozwiązania do Twojej struktury;
 3. Przejdź na REGNATORA i dołącz do grona nowoczesnych przedsiębiorców.

Skonfiguruj moduł CRM z innymi komponentami naszego systemu ERP dla jeszcze lepszego działania Twojej organizacji

Budowanie pozytywnego CX w pigułce, czyli najważniejsze funkcjonalności modułu CRM od REGNATORA

Scroll to Top