Usługi

Firma Regnator oferuje również bogaty wachlarz usług informatycznych dla firm. 

Usługi

usługi

Projektowanie profesjonalnych szaf serwerowych bazujących na sprawdzonych podzespołach renomowanych producentów. Gwarantuje to efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a przede wszystkim bezpieczeństwo firmowych danych.

Oferujemy również kolokacje serwerów, czyli serwer klienta znajduję się w naszej serwerowni. Pozwala to na przechowywanie serwera w odpowiednich – bezpiecznych warunkach oraz w razie awarii na szybką reakcje z naszej strony.

Projektowanie wydajnych oraz dobrze zabezpieczonych sieci lokalnych, dostosowanych stricte do wymagań przedsiębiorstwa.

Projektowanie systemów monitoringu cyfrowego – fachowa pomoc w rozplanowaniu instalacji, odpowiedni dobór sprzętu oraz profesjonalny montaż.

Montaż telewizji satelitarnej.

Montaż sieci telefonicznych VoIP.

Tworzenie i administracja sieciami VPN.

Wirtualizacja – migracja systemów serwerowych oraz stacji roboczych do środowiska wirtualnego.

Zarządzanie i ewentualna rozbudowa lub przebudowa stron WWW.

Bogata oferta backupowa, która zagwarantuje twojemu przedsiębiorstwu bezpieczeństwo danych, a w razie awarii szybki powrót do pełnej wydajności firmy.

Możemy zapewnić również usługi chmuroweRegnator Cloud. Pozwolą one na łatwe i bezpieczne przechowywanie danych oraz współdzielenie ich w obrębie firmy. Dane w chmurze są backupowane. Regnator Cloud umożliwa również na edytowanie plików w chmurze oraz na ich wersjonowanie, przez co w łatwy sposób można przywrócić wcześniejszy stan danych.

usługi