Moduł wagowy

Program wagowy do obsługi wag magazynowych i przemysłowych od REGNATORA

Masz firmę produkcyjną, magazyn, hurtownię lub przedsiębiorstwo logistyczne? Wobec tego wiesz na pewno, jak ważną część procesów w Twojej organizacji stanowi ważenie towarów. Dzięki dobrze skonfigurowanemu oprogramowaniu do obsługi wag możesz znacząco je zoptymalizować, a nawet w pełni zautomatyzować.

Poznaj nasze niezawodne oprogramowanie do obsługi procesów ważenia

Dzięki niemu zyskasz pełną kontrolę nad procesem ważenia, znacząco usprawnisz pracę magazynierów w swojej firmie i będziesz mieć dostęp do profesjonalnych raportów i zestawień danych dotyczących wykonywanych pomiarów.

Dla kogo?

Dla wszystkich typów firm – bez względu na ich wielkość czy branżę, w jakiej działają – wykorzystujących wagi przemysłowe podwieszane oraz samochodowe.

REGNATOR to kompletna aplikacja do obsługi procesów ważenia na wagach samochodowych i podwieszanych. Poznaj jej możliwości

Jak przebiega ważenie z REGNATOREM?

REGNATOR to unikalna aplikacja stworzona z myślą o nowoczesnych firmach, dla których liczy się optymalizacja i automatyzacja jak największej liczby procesów zachodzących w firmie (w tym procesu ważenia), a także budowanie efektywnego systemu gromadzenia informacji w czasie rzeczywistym oraz ich wymiany pomiędzy pracownikami i działami przedsiębiorstwa.

Właśnie te nadrzędne potrzeby firm skłoniły nas do stworzenia w 100% spersonalizowanego systemu ERP. W tym do budowy niestandardowych systemów ważących. Z każdym kolejnym klientem dostosowujemy je do tego, jak przebiega ważenie i jak wygląda obieg dokumentów w konkretnym przedsiębiorstwie.

Jednym z priorytetów jest dla nas prostota obsługi oraz dostęp do oprogramowania z każdego miejsca i urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki temu również ważenie i obsługiwanie wagi możliwe jest z poziomu telefonu z zainstalowaną aplikacją mobilną.

Jakie są 3 kroki do zyskania pewności, że nasz program do obsługi wagi samochodowej lub przemysłowej będzie odpowiedni dla Twojej firmy?

  1. Skontaktuj się z nami i opowiedz, czego potrzebujesz.
  2. Umów się z nami na audyt przedofertowy, podczas którego dogłębnie przeanalizujemy to, jak wygląda działanie Twojej organizacji.
  3. Z naszą pomocą przejdź na REGNATORA i ciesz się nowoczesną firmą.

Wykorzystaj potencjał programu do obsługi procesów ważenia w innych modułach od REGNATORA

Moduł zarządzania produkcją , moduł obsługi magazynu , a także szereg innych komponentów naszego oprogramowania ERP możesz rozszerzyć o dodatkową funkcjonalność, jaką jest system wagowy.

Pamiętaj również o tym, aby zadbać o bezpieczeństwo danych generowanych przez obsługiwane przez Twoją firmę wagi dzięki usługom chmurowym  i tworzeniu backupu .

Moduł wagowy w pigułce, czyli główne zalety naszego oprogramowania

Scroll to Top