O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niszową firmą. Pod względem wielkości zespołu nie możemy porównywać się do największych rynkowych hegemonów z branży ERP. Ale wcale nam na tym nie zależy. Nie chcemy budować rozległych, korporacyjnych struktur. Wolimy pozostać z Tobą w bezpośredniej relacji i obserwować, jak Twoje przedsiębiorstwo – m.in. dzięki REGNATOROWI – rośnie.

REGNATOR – poza tym że jest jednym z najbardziej elastycznych i bezkompromisowych systemów ERP w polskiej ofercie – wypełnia pewną lukę: został stworzony z myślą o obsłudze firm typowo produkcyjnych. I właśnie modułami typowo produkcyjnymi – produkcyjnym, magazynowy i wagowym – przewyższa konkurencję.

Okazuje się jednak, że nasze podejście bazujące na 100-procentowej personalizacji doceniły również firmy z innych branż, nawet mikroprzedsiębiorstwa usługowe. Wśród naszych klientów są np. biura rachunkowe, które wolą świetnie działającego, aczkolwiek bardzo minimalistycznego w formie REGNATORA od pięknych programów dedykowanych księgowym.

Dziś, po ponad 17 latach działalności, możemy pochwalić się współpracą z ponad 100 zadowolonymi klientami!

Dlaczego tak się dzieje? Bo jesteśmy w 100% zafascynowali produktem, który stworzyliśmy, i całą naszą energię wkładamy w to, żeby faktycznie działał i odzwierciedlał procesy w Twojej organizacji.

A żeby tak się stało, Twój system musi być zaprojektowany indywidualnie dla Twojej konkretnej firmy. Bo jest ona unikatowa. A tę unikatowość tworzą ludzie i ich podejście, strategie, które obierają, i struktury, które tworzą w przedsiębiorstwie.

I tak jak nie ma dwóch takich samych firm na rynku (nawet jeśli należą one do tej samej branży, produkują to samo), tak nie ma dwóch takich samych REGNATORÓW. Każdego tworzymy od podstaw – i tak będzie też w Twoim przypadku – na podstawie audytu, który sami przeprowadzimy.

Bo w REGNATORZE wszystko robimy sami – od audytu, przez dobór strategii i rozwiązań, które mogą zwiększyć wydajność Twojej firmy, aż po projektowanie i wdrażanie systemu zbudowanego z komponentów, które rzeczywiście odpowiedzą na Twoje zapotrzebowanie, a nie będą po prostu jakąś propozycją, do której to Ty się będziesz musiał dostosować. Dzięki temu możemy ręczyć za nasz produkt i dawać Ci na niego gwarancję.

Naszym motywem przewodnim jest to, że to system ma się dostosowywać do firmy, a nie firma do systemu. To jest nasz cel – żebyś mógł działać tak, jak będzie dla Ciebie optymalnie, a nie jak narzuci Ci jakiś pudełkowy probram, gotowiec. Bo jeśli nawet będzie on superkompleksowy i zbudowany z nie wiadomo ilu różnych modułów, to nie będzie miał szans działać równie wydajnie jak system w spersonalizowany w każdej najmniejszej części.

Oś czasu

czyli kamienie milowe w historii Regnatora

1 sierpnia 2006

Regnator startuje! A to za sprawą jego pomysłodawcy i twórcy - Dariusza Rozlacha

wiekopomny moment. Po dwóch latach intensywnego budowania i dopracowywania REGNATORA uruchamiamy go u naszego pierwszego klienta. Świętujemy!

2008
2012

nasz system ERP wciąż się rozszerza o nowe funkcjonalności. Odbywa się premiera nowego modułu - PORTFELA ZAMÓWIEŃ!

jako specjaliści od oprogramowania dla firm produkcyjnych i magazynów wiemy, czego potrzebuje nasz klient docelowy. Wypuszczamy system do ZNAKOWANIA MAGAZYNU

2016
30 listopada 2017

na skutek dynamicznego rozrostu zakładamy spółkę z o.o. Regnator

świat się zmienia, a REGNATOR nie pozostaje w tyle. Nasi klienci stają się coraz bardziej mobilni, a my im w tym towarzyszymy. Na światło dzienne wychodzi aplikacja REGNATOR MOBILE

2019
2022

stajemy się jeszcze bardziej elastyczni dzięki implementacji interfejsu REST API

powstaje nasza autorska aplikacja internetowa REGNATOR WEB

2023
Scroll to Top