Regnator na targach ITM Industry Europe

Z ogromną radością pragniemy Państwa poinformować, że w dniach 30.05 – 02.06 będziemy uczestniczyć w renomowanych targach ITM Industry Europe 2023. Jest to wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z naszym kompleksowym systemem Regnator, który rewolucjonizuje zarządzanie magazynem i produkcją.

Na naszym stoisku będziecie Państwo mieli możliwość zobaczenia wersji demonstracyjnej Regnator, która oddaje w pełni funkcjonalność i potencjał naszego rozwiązania. Przedstawimy również panele oparte na systemie Android, które są niezwykle zaawansowanymi narzędziami do efektywnego zarządzania i kontroli procesów produkcyjnych. Dzięki nim, użytkownicy mogą korzystać z intuicyjnego interfejsu, zapewniającego wygodne i płynne działanie systemu Regnator.

Ponadto, na naszym stoisku zaprezentujemy terminale Zebra, które umożliwiają pracę w terenie, skanowanie kodów kreskowych i zarządzanie stanami magazynowymi. Dzięki nim, użytkownicy mogą efektywnie optymalizować swoje operacje i zwiększać wydajność.

Warto także wspomnieć o ciekawym eksponacie – panelu HMI (Human Machine Interface). Choć nie jest wyposażony w nasze oprogramowanie, stanowi fascynujący przykład interakcji człowieka z maszyną. Jest to istotny element technologiczny, który wpływa na rozwój nowoczesnej produkcji.

Dodatkowo, nie możemy zapomnieć o naszej innowacyjnej aplikacji RegnatorWEB, która dostarcza łatwego dostępu do dokumentów, atestów i informacji magazynowych. Dzięki niej, zarządzanie i przeglądanie danych staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem na targach ITM Industry Europe 2023. Dołączcie do nas, aby odkryć, jak Regnator może zrewolucjonizować Państwa firmę i przynieść nowe możliwości. Zapraszamy serdecznie!

Scroll to Top