REGNATOR MOBILE

Mobilność to podstawa elastyczności

System ERP na urządzenia mobilne to nie dodatkowy bonus. Dziś jest to standard, bez którego nie obejdzie się żadna firma aspirująca do miana przedsiębiorstwa nowoczesnego, zinformatyzowanego i zautomatyzowanego. A tym bardziej taka, która chce otworzyć się na Przemysł 4.0.

Nie marnuj potencjału swoich zasobów

System ERP w wersji mobilnej to przede wszystkim większa mobilność Twoich pracowników.

Żeby wykonać pewne czynności, nie muszą być oni przykuci do stacjonarnego stanowiska z komputerem ani też korzystać z analogowych i tymczasowych form gromadzenia danych, które następnie, po czasie, wprowadzone zostaną do systemu.

Tak działa to niestety nadal w wielu firmach. Nie jest to ani wygodne, ani tym bardziej wydajne.

Pracuj nawet z poziomu smartfona

Dzięki aplikacji REGNATOR MOBILE każde urządzenie przenośne w Twoim przedsiębiorstwie może stać się terminalem mobilnym, czytnikiem kodów, kluczem dostępu do gromadzonych danych oraz narzędziem do ich generowania w czasie rzeczywistym.

Umożliwi to pracownikom wykonywanie wielu czynności na odległość, bezpośrednio z hali produkcyjnej magazynu lub innych lokalizacji w firmie. Wystarczy do tego zwykły smartfon wyposażony w odpowiednie oprogramowanie.

Oczywiście jak w przypadku wszystkich innych komponentów naszego oprogramowania stawiamy tu na 100-procentowe bezpieczeństwo Twoich dokumentów i informacji.

Więcej o naszym podejściu do bezpieczeństwa danych przeczytać możesz w zakładkach

Jak dotąd opracowaliśmy mobilne wsparcie dla takich modułów, jak:

Moduł magazynowy

Moduł produkcyjny

Moduł wagowy

Moduł CRM

oraz szeregu procesów administracyjnych

Zalety aplikacji REGNATOR MOBILE

Scroll to Top