Moduł środków trwałych

Śledź majątek firmy dzięki modułowi środków trwałych od REGNATORA

Środki trwałe, wartości niematerialne i prawne oraz wyposażenie – miej wszystko pod kontrolą dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania składnikami majątku przedsiębiorstwa.

Poznaj funkcjonalności naszego modułu środków trwałych

Stwórz łatwą w obsłudze bazę składników majątku przedsiębiorstwa. Dodawaj do niej nowe środki trwałe, aktualizuj ich zmieniającą się wartość i wyszukuj je według kategorii.

Określaj wszelkie niezbędne parametry, m.in. osoby odpowiedzialne za dany środek trwały, metody i stawki umorzenia i amortyzacji, miejsca przechowywania środka trwałego.

✓ Klasyfikuj środki trwałe według stawki amortyzacyjnej. Klasyfikacja w graficznej formie drzewa ułatwia korzystanie z bazy i prowadzenia niezbędnych działań dla danego katalogu.

Prowadź profesjonalną ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych. Wszystko w zgodzie z aktualnymi przepisami.

Zaoszczędź czas dzięki automatycznemu naliczaniu odpisów amortyzacyjnych z uwzględnieniem określonej metody (liniowej, degresywnej bądź jednorazowej) i obowiązującej stawki amortyzacyjnej.

Zarządzaj wyposażeniem firmy i prowadź jego ewidencję.

Prowadź ewidencję floty samochodowej oraz przebiegu. Dzięki nim w łatwy sposób wyliczysz koszty transportu towarów i wyrobów. Będą one automatycznie doliczane do wartości magazynowej.

✓ Wstrzymaj naliczanie amortyzacji w okresie serwisowania środka trwałego i wyłączenia go z użytkowania.

Twórz plany amortyzacji w oparciu o skrupulatnie gromadzone dane i możliwość ich śledzenia i analizowania.

Zyskaj dostęp do zawsze aktualnych danych na temat majątku przedsiębiorstwa, dzięki którym możesz kontrolować koszty uzyskania przychodu i jeszcze lepiej planować przyszłą amortyzację i kierunek rozwoju swojej firmy.

✓ Generuj raporty i analizy oraz zestawienia planowanych i rzeczywistych odpisów amortyzacyjnych dla jeszcze lepszego zarządzania organizacją.

Prowadź ewidencję zdarzeń dotyczących środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych wchodzących w skład majątku firmy na podstawie odpowiednich dokumentów:

  • przyjęcie składnika majątku trwałego,
  • zwiększenie i zmniejszenie wartości środka trwałego,
  • likwidacja składnika majątku trwałego,
  • amortyzacja,
  • zmiana osoby odpowiedzialnej za środek trwały.

Na czym polega idealne oprogramowanie do ewidencji środków trwałych?

Nieruchomości, środki transportu, maszyny i urządzenia, a także wszystkie inne składniki majątku firmy powinny być pod Twoją stałą kontrolą. A zgodne z przepisami zarządzanie nimi powinno być wydajne i łatwe. Aby było to możliwe, potrzebny jest system w 100% dostosowany do tego, jak działa Twoja firma.

Właśnie taki jest REGNATOR – ERP, który projektujemy od podstaw dla każdego klienta. Jesteśmy nastawieni na automatyzację procesów, integrację z innymi modułami lub programami zewnętrznymi, działanie w czasie rzeczywistym i maksymalne upraszczanie obsługi, tak aby nawet osoby nietechniczne nie miały z nią najmniejszego problemu.

Wszystko dla rozwoju Twojego biznesu.

Bezpieczeństwo danych

Informacje na temat majątku Twojej firmy lub Twoich klientów, jak również pełna dokumentacja i wszystkie dane, jakie gromadzisz Ty i Twoi pracownicy, będą w 100% bezpieczne dzięki naszemu rozbudowanemu systemowi ochrony danych oraz pakietom usług chmurowych i backupowych, z których możesz dodatkowo skorzystać. Sprawdź.

Tylko 3 kroki dzielą Cię od wdrożenia łatwego w obsłudze systemu do zarządzania środkami trwałymi, wartością niematerialną i prawną Twojej firmy

  1. Zaproś nas na audyt przedofertowy, żebyśmy mogli poznać Twoją firmę;
  2. Zaczekaj, aż wdrożymy wszystkie rozwiązania do Twojej struktury;
  3. Przejdź na REGNATORA i dołącz do grona nowoczesnych przedsiębiorców.

Integracja programu do zarządzania składnikami majątku

Moduł środków trwałych od REGNATORA może funkcjonować jako oddzielne oprogramowanie, wchodzić w skład szerszego pakietu razem z innymi komponentami naszego systemu ERP, jak również zintegrować się z Twoim ulubionym systemem księgowym.

Moduł środków trwałych REGNATOR w pigułce

Scroll to Top