Nasza relacja z udziału w wydarzeniu ITM Industry Europe 2024

Szanowni Goście,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko na targach ITM Industry Europe 2024. Wasze duże zainteresowanie naszymi rozwiązaniami oraz ogrom konstruktywnych rozmowy na temat branży, ale również odnośnie Przemysłu 4.0 sprawiły, że tegoroczna edycja tego wydarzenia była dla nas czymś wyjątkowym.

Dziękujemy również za poświęcony czas, który pozwolił nam przedstawić nasze, dobrze już znane, rozwiązania oraz garść nowinek technologicznych. Szczególnie cieszymy się z możliwości przedstawienia Państwu naszego systemu Regnator, terminali mobilnych z aplikacją RegnatorMobile oraz aplikacji RegnatorWEB, a także dyskusji na tematy związane z funkcjonalnością oraz kierunkiem rozwoju naszego oprogramowania. Wasze pytania, uwagi i opinie były dla nas niezwykle cenne.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie inspirujące rozmowy i możliwość nawiązania nowych kontaktów. Wasza pasja i zainteresowanie naszymi produktami napawa nas dumą i motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań.

Dziękujemy również organizatorom targów ITM Industry Europe 2024 za znakomitą organizację wydarzenia. To było doskonałe forum, które umożliwiło nam spotkanie z profesjonalistami z różnych branż i dzielenie się naszą wiedzą.

Wierzymy, że nasze spotkanie podczas wydarzenia ITM Industry Europe 2024 przyczyniło się do nawiązania owocnych współprac i otworzyło nowe możliwości rozwoju. Liczymy na dalszą współpracę i zachęcamy do kontaktu w celu dalszych konsultacji i wsparcia.

Raz jeszcze dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska. Życzymy Wam powodzenia we wszystkich Waszych przedsięwzięciach i nadziei na kolejne spotkanie w przyszłości.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Regnator

Dla osób, którym niestety nie udało się wygospodarować odrobiny czasu aby odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie udostępniamy krótką relacje w postaci filmu. Mamy nadzieję, że będzie to zachęta do spotkania się z nami na następnej edycji, do zobaczenia! 

Scroll to Top