Regnator na targach Warsaw Industry Week

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska (Hala B, stanowisko B3.44b) na targach Warsaw Industry Week. Wydarzenie odbędzie się 24-26 października 2023 w PTAK WARSAW EXPO. Dla potencjalnych nabywców naszego oprogramowania jest to świetna okazja do zapoznania się z rewolucyjnymi rozwiązaniami jakie oferuje system Regnator, a dla naszych obecnych klientów, do zapoznania się w nowościami technologicznymi oraz dyskusji na temat nowych rozwiązań.

Na naszym stoisku znajdziecie Państwo wersje demonstracyjną programu Regnator, która oddaje pełnie funkcjonalności oraz całe spektrum naszych rozwiązań w dziedzinie Przemysłu 4.0.

Eksponaty, na które warto zwrócić uwagę:

Nasza innowacyjna aplikacja RegnatorWEB zyskała dodatkowe funkcję logistyczne. Pozwala teraz użytkownikowi na wyznaczanie tras dla pojazdów uwzględniając przy tym parametry pojazdu (długość, szerokość, wagę, wysokość itp.).

Nie można również zapominać o podstawowych funkcjach RegnatorWEB – pozwala na łatwy dostęp do dokumentów, atestów i informacji magazynowych. Dzięki tej platformie zarządzanie i przeglądanie danych staję się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do kontaktu w celu dalszych konsultacji i wsparcia.

Chcielibyśmy również zaprezentować całkowicie nowe rozwiązanie, nad którym pracowaliśmy przez ostatni czas, a mianowicie RegnatorFlota. Jest to moduł, który za pośrednictwem sterownika ODB II pozwala na śledzenie oraz rejestrowanie w bazie, danych odnośnie transportów wykonywanych przez flotę firmową (zużycie paliwa, przejechaną trasę itd.).

Panele oparte na systemie Android, które są niezwykle zaawansowanymi narzędziami do efektywnego zarządzania i kontroli procesów produkcyjnych. Dzięki nim, użytkownicy mogą korzystać z intuicyjnego oraz wygodnego interfejsu, zapewniającego efektywne działanie systemu Regnator.

Terminale Zebra, które umożliwiają pracę w terenie, skanowanie kodów kreskowych i zarządzanie stanami magazynowymi. Dzięki nim, użytkownicy mogą optymalizować swoje operacje i zwiększać wydajność.

Panel HMI (Human Machine Interface) –  choć nie jest wyposażony w nasze oprogramowanie, stanowi fascynujący przykład interakcji człowieka z maszyną. Jest to istotny element technologiczny, który wpływa na rozwój nowoczesnej produkcji.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem na targach Warsaw Industry Week. Dołączcie do nas, aby odkryć, jak Regnator może zrewolucjonizować Państwa firmę i przynieść nowe możliwości. Zapraszamy serdecznie!

Napisz do nas aby otrzymać zaproszenie uprawniające do darmowego wejścia na targi

Z myślą o tych, którzy nie mieli okazji nigdy wcześniej odwiedzić targów Warsaw Industry Week zamieszczamy również relację z zeszłorocznej odsłony tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia!

Scroll to Top