Chmura

Regnator Cloud pozwala przede wszystkim na łatwe i bezpieczne przechowywanie i współdzielenie danych firmowych. Dodatkowo nasz dysk chmurowy zapewnia backup danych, dwustronną synchronizację (pozwalającą na edytowanie plików już w chmurze) oraz wersjonowanie danych (pozwalające na przywrócenie wcześniejszej wersji pliku).

Możemy również zapewnić wirtualizacje innych usług.

 
 

 

Regnator Cloud Lite

 

 

Regnator Cloud Standard

 

 

Regnator Cloud Advance

 

 

Regnator Cloud Custom

 

100 PLN / mies.

400 PLN / mies.

800 PLN / mies.

Ustalana indywidualnie

1 vCPU2 vCPU4 vCPUNielimitowane parametry – do ustalenia
4 GB vRAM6 GB vRAM8 GB vRAM
500 GB vHDD1 TB vHDD2 TB vHDD
 100 GB vSSD250 GB vSSD
  Łącze 200 Mb/s
Dodatkowo dajemy oprogramowanie Regnator CloudDodatkowo dajemy oprogramowanie Regnator CloudDodatkowo dajemy oprogramowanie Regnator CloudDodatkowo dajemy oprogramowanie Regnator Cloud

 

Regnator Cloud Lite jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich przedsiębiorstw, które nie operują ogromną ilością danych, ale chcą cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z dysku chmurowego.

 

 

Regnator Cloud Standard to świetne rozwiązanie dla większych firm. Wystarczająca szybkość i przestrzeń magazynowa.

 

 

Regnator Cloud Advance jest przeznaczony dla wymagających klientów, którzy operują dużą ilością danych zazwyczaj, z wielu oddziałów firmy. Potrzebują one dużej przestrzeni do magazynowania plików oraz szybkości w działaniu serwera.

 

 

Regnator Cloud Custom PRO zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ten pakiet zapewnia parametry idealnie dobrane do potrzeb firmy.